+ 48 56-655-23-55

GRACZE WSZYSTKICH KRAJÓW - ŁĄCZCIE SIĘ !

Projekt PRESTIDIGITATOR - dotacje

Zapraszam wszystkich moich znajomych do wzięcia udziału w projekcie Prestidigitator. W projekcie tym zbieramy dotacje na zakup, uruchomienie i utrzymanie serwerów do gier, które będą wykorzystywane w naszym gronie. Kwoty dotacji są dowolne. Proszę przesyłać wsparcie dla projektu za pośrednictwem Poczty Polskiej po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu aktualnego rachunku.


czytaj więcej...

Stacjonarny komputery do gier

Decydując się na zakup komputera przeznaczonego do gier, użytkownik musi wiedzieć, na jakie podzespoły i parametry należy zwracać uwagę. Wiadomo, że komputer, który będzie służyć w większości do grania, powinien mieć: dobrą kartę graficzną, procesor, pamięć RAM, chłodzenie oraz mocny zasilacz.

czytaj więcej....

 

 

Przenośny komputery do gier

Minęły już czasy, kiedy granie było możliwe jedynie na stacjonarnym sprzęcie. Kolejne firmy produkujące notebooki coraz częściej tworzą takie konfiguracje sprzętowe, które pozwalają z powodzeniem grać w najnowsze gry i nie rezygnować z mobilności komputera. Na co warto zwrócić uwagę i jak wybrać laptopa, który posłuży do grania?


czytaj więcej...

Reklama

SETI@Home to projekt naukowy mający na celu wykorzystanie wolnej mocy obliczeniowej komputerów podłączonych do Internetu do poszukiwań inteligencji pozaziemskich w ramach projektu SETI (ang. Search for Extra-Terrestrial Intelligence). W Projekcie możesz uczestniczyć instalując u siebie odpowiedni program, analizujący sygnały zarejestrowane radioteleskopem Arecibo. Projekt można liczyć również na kartach graficznych nVidii i AMD.

Projekt powstał 17 maja 1999 roku. Na początku istniał jako SETI@home Classic jednak 15 grudnia 2005 roku całkowicie wyemigrował na osobną platformę BOINC.

Link do aktualnego oprogramowania POBIERZ

Istnieje wszakże mała ale realna szansa, że to właśnie Twój komputer wykryje cichutki szept cywilizacji pozaziemskich.

Przetwarzanie polega na pobraniu porcji szumu z radioteleskopu Arecibo, oraz ich analiza pod kątem pochodzenia pozaziemskiego.

Uczestniczę w tym projekcie od 2005 roku i należę do zespołu: BOINC@Poland

Poniżej znajdziecie link do mapy, która pokazuje wizualizacje transmisji SETI@home zebrane w ciągu ostatnich 24 godzin. LINK