+ 48 56-655-23-55

GRACZE WSZYSTKICH KRAJÓW - ŁĄCZCIE SIĘ !

Projekt PRESTIDIGITATOR - dotacje

Zapraszam wszystkich moich znajomych do wzięcia udziału w projekcie Prestidigitator. W projekcie tym zbieramy dotacje na zakup, uruchomienie i utrzymanie serwerów do gier, które będą wykorzystywane w naszym gronie. Kwoty dotacji są dowolne. Proszę przesyłać wsparcie dla projektu za pośrednictwem Poczty Polskiej po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu aktualnego rachunku.


czytaj więcej...

Stacjonarny komputery do gier

Decydując się na zakup komputera przeznaczonego do gier, użytkownik musi wiedzieć, na jakie podzespoły i parametry należy zwracać uwagę. Wiadomo, że komputer, który będzie służyć w większości do grania, powinien mieć: dobrą kartę graficzną, procesor, pamięć RAM, chłodzenie oraz mocny zasilacz.

czytaj więcej....

 

 

Przenośny komputery do gier

Minęły już czasy, kiedy granie było możliwe jedynie na stacjonarnym sprzęcie. Kolejne firmy produkujące notebooki coraz częściej tworzą takie konfiguracje sprzętowe, które pozwalają z powodzeniem grać w najnowsze gry i nie rezygnować z mobilności komputera. Na co warto zwrócić uwagę i jak wybrać laptopa, który posłuży do grania?


czytaj więcej...

Reklama

Zapraszam wszystkich moich znajomych do wzięcia udziału w projekcie Prestidigitator. W projekcie tym zbieramy dotacje na zakup, uruchomienie i utrzymanie serwerów do gier, które będą wykorzystywane w naszym gronie. Kwoty dotacji są dowolne. Proszę przesyłać wsparcie dla projektu za pośrednictwem Poczty Polskiej po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu aktualnego rachunku. Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie konfiguracji sprzętowej, programowej oraz liście aktualnie działających serwerów gier (programowych) udzielam poprzez pocztę e-mail jak i również pod prywatnym numerem telefonu.

 

WAŻNE

Udział w projekcie dotyczy TYLKO i WYŁĄCZNIE moich znajomych. Nie prowadzę działalności gospodarczej! Proszę nie pisać o możliwość udziału w projekcie jeżeli nie znamy się z "sieci", rozgrywek air soft gun lub osobiście. Nie promuje żadnej z gier, żadnego producenta sprzętu komputerowego, prosze traktować treści zmiesczone w tej witrynie jako moją osobistą rozrywkę. Nie przyjmuje więcej niż 4.000 pln (cztery tysiące polskich złotych) dotacji w skali roku od pojedynczego użytkownika.

Link do strony za pomocą której możemy wygenerować gotowy druk wpłaty honorowany w urzędzie pocztowym. LINK